NASZA CENA ZAWIERA:

- transfery z lotniska

- noclegi (kempingi i obozowiska)

- wypożyczenie roweru

auto supportowe

- opiekę przewodnika rowerowego

- wspaniałą przygodę

NASZA CENA NIE ZAWIERA:

- biletów lotniczych (możemy pomóc przy zakupie)

- wyżywienia (ok. 30 euro - cały wyjazd)

*nasze terminy dostosowaliśmy do lotów firmy WizzAir. W przypadku braku możliwości zakupu taniego biletu proponujemy dodatkowe zniżki od naszej ceny.

Co ze sobą zabrać?
 

Do roweru: zapasowa dętka x 2, multitool, kask (zalecamy), mleczko do dętki, smar do łańcucha, 

Kamping: śpiwór, karimata, ciepłe ubranie do spania 

Ubrania: chustka na głowę (buffa), okulary przeciwsłoneczne, kurtka przeciwdeszczowa/przeciwwietrzna, bluzka z długim rękawem, koszulka z krótkim rękawem, ubranie do spania, krótkie spodenki, wygodne spodenki na rower, skarpetki, bielizna, buty na rower, buty po rowerze, klapki, rękawiczki na rower, bluza lub polar.

Kosmetyki: żel pod prysznic, pastę do zębów, krem do opalania z filtrem, pomatka, szczoteczka, szampon, mały ręcznik turystyczny szybkoschnący

Dokumenty: WAŻNY paszport.

Apteczka: maść na stłuczenia, leki przeciwbólowe, krople żołądkowe, plastry, gaza, koniecznie zabierz leki, które zażywasz systematycznie. Jeśli cierpisz na jakieś schorzenie, o którym powinien wiedzieć przewodnik,  poinformuj go wcześniej (np. mocna alergia, padaczka, cukrzyca, astma etc) 

Kieszonkowe: Ok. 150 euro – oczywiście zależy to od każdego indywidualnie.

Oczywiście są to rzeczy sugerowane. Stworzyliśmy tę listę, aby było łatwiej się spakować. 

Rezygnacja z wyjazdu:
W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego. Rezygnacja musi być złożona na piśmie (może być przesłana drogą mailową) pod rygorem nieważności. Kiedy uczestnik rezygnuje z wyjazdu w terminie >30 dni ponosi faktycznie poniesione przez firmę koszty organizacyjne. Zazwyczaj równowartość wpłaconej zaliczki. W przypadku rezygnacji w okresie 29 – 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu. Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny. 

Potwierdzenie wyjazdu:
Wyjazd potwierdzamy 14 dni przed początkiem wyprawy. W przypadku odwołania wyjazdu przez organizatora, zwracamy 100% wpłat.

© 2019 by Piotr Lisowski, Michał Paćko, FAT-BIKE SAHARA